Dział handlowy

Ewa Jezierska
Dyrektor Handlowy
e-mail: e.jezierska@tb.eu
tel.: +48 661 662 402

Pojazdy ciężarowe DAF

Region Warszawa

Kamil Łukaszuk
Regionalny Kierownik Sprzedaży pojazdów DAF
tel.: +48 785 864 812
e-mail: k.lukaszuk@tb.eu

Jarosław Rzepczyński
Regionalny Kierownik Sprzedaży pojazdów DAF
tel.: tel. +48 601 288 567
e-mail: j.rzepczynski@tb.eu

Jakub Adamiuk
Regionalny Kierownik Sprzedaży pojazdów DAF
tel.: +48 785-854-754
e-mail: j.adamiuk@tb.eu

Piotr Mazur
Regionalny Kierownik Sprzedaży pojazdów DAF
tel.: +48 607 382 669
e-mail: p.mazur@tb.eu

Marek Sękowski
Regionalny Kierownik Sprzedaży pojazdów używanych (WOLICA)
tel.: +48 698 014 917, tel. 22 458 95 75
e-mail: m.sekowski@tb.eu

Region Łódź

Tomasz Guzek
Regionalny Kierownik Sprzedaży pojazdów DAF
tel.: +48 605 226 688
tel.: +48 42 209 22 16
e-mail: t.guzek@tb.eu

Dariusz Łapka
Regionalny Kierownik Sprzedaży pojazdów używanych(RZGÓW)
tel.: +48 42 209 22 17
tel.: +48 607 600 156
e-mail: d.lapka@tb.eu

Rafał Krause
Regionalny Kierownik Sprzedaży pojazdów DAF
tel.: +48 661 661 475
e-mail: r.krause@tb.eu

Wiesław Najdek
Regionalny Kierownik Sprzedaży pojazdów DAF
tel.: +48 785 501 670
tel.: +48 42 209 22 03
e-mail: w.najdek@tb.eu

Region Wyszków

Ewelina Gołemberska
Regionalny Kierownik Sprzedaży pojazdów DAF
tel.: +48 698 012 376
e-mail: e.golemberska@tb.eu

Region Płock

Jarosław Rzepczyński
Regionalny Kierownik Sprzedaży pojazdów DAF
tel.: tel. +48 601 288 567
e-mail: j.rzepczynski@tb.eu

Region  Ostrołęka

Andrzej Zalewski
Regionalny Kierownik Sprzedaży pojazdów DAF
tel.: +48 691 916 655
e-mail: a.zalewski@tb.eu

Region Biała Podlaska/Siedlce

Piotr Maliszkiewicz
Regionalny Kierownik Sprzedaży pojazdów DAF
tel.: +48 605 851 302
e-mail: p.maliszkiewicz@tb.eu

Region Radom

Łukasz Olędzki
Regionalny Kierownik Sprzedaży pojazdów DAF
tel.: +48 603 302 080
e-mail: l.oledzki@tb.eu

Pojazdy specjalistyczne

Piotr Popławiec
Regionalny Kierownik Sprzedaży pojazdów SPECJALNYCH I KOMUNALNYCH DAF
tel.: +48 661 661 477
e-mail: p.poplawiec@tb.eu

Pojazdy używane

Marek Sękowski
Regionalny Kierownik Sprzedaży pojazdów używanych (WOLICA)
tel.: +48 698 014 917, tel. 22 458 95 75
e-mail: m.sekowski@tb.eu

Dariusz Łapka
Regionalny Kierownik Sprzedaży pojazdów używanych(RZGÓW)
tel.: +48 42 209 22 17
tel.: +48 607 600 156
e-mail: d.lapka@tb.eu

Części zamienne

Paweł Przybyłkowicz
Kierownik Sieci Magazynów
tel.: +48 605 552 049
tel.: +48 22 458 95 56
e-mail: p.przybylkowicz@tb.eu

Jacek Przybyłkowicz
Kierownik ds. Sprzedaży Części
Tel.+48 698 004 626
Tel. +48 22 458 95 80
e-mail: j.przybylkowicz@tb.eu

Daniel Drzewiecki
Kierownik ds. Klientów Flotowych
tel.: +48 665 664 302
tel.: 48 22 458 95 58
e-mail: d.drzewiecki@tb.eu

Sylwester Panek
Kierownik Magazynu
tel.: +48 605 550 942
tel: +48 22 458 95 83
e-mail: s.panek@tb.eu

Skontaktuj się z nami
TB TRUCK & TRAILER SERWIS Sp. z o.o.
al. Katowicka 40, Wolica
05-830 Nadarzyn k. Warszawy
Sprawdź ofertę
Dalej